Zamilované básničky, básničky o lásce

zamilované básničky

zamilované básničky jsou krásné!

Není snadnější cesta jak udělat své drahé polovičce radost! Zamilované básničky potěší nejednu dívku. Každý má rád básničky o lásce a nejvíce udělají radost ty, které jsou vlastnoručně napsány a vymyšleny. Pokud Vám chybí kreativita, nebo nemůžete přijít na vhodné rýmy, můžete použít naše básničky jako inspiraci, nebo je přímo použít celé.

 

Nezapomínejte na své partnery, miláčky a zlatíčka, pošlete jim krásnou básničku a vykouzlete jim úsměv na tváři! 🙂

Tak už vybíráte tu svou básničku nebo jí rovnou píšete?

Básničky o lásce můžete poslat například na Facebook, nebo SMS zprávou. Nejlepší a nejhezčí řešení je ale přepsat básničku na hezký papír. Dát si pozor na pravopis a snažit se psát úhledně. Věřte mi, že nic neudělá takovou radost jako dopis s básničkou o lásce 🙂

Básničky o lásce

Každý z nás již od malička má rád zamilované básničky. Básničky nám říkají rodiče a ve škole se jich nepřeberné množství člověk naučí. Jakmile se člověk zamiluje, přemýšlí nad krásnými věcmi, v hlavě si skládá básničky. Je to nejkrásnější způsob vyjádření emocí, vaší lásky k určité osobě. Básničky o lásce plné pocitů, které popisují další osobu se nazývají básničky o lásce.

básničky o lásce

básničky o lásce sbližují

Někomu jde skládání básní jedna radost, druhému to dělá obtíže. Neznamená to ale že ten, komu to jde hůře nemiluje! Náš jazyk je rozmanitý a každému nejde vymýšlet krásné a poutavé rýmy. Pro tyto příležitosti jsme pro vás připravili ty nejkrásnější básničky o lásce, které každý den přidáváme. Vyplatí se tedy naši stránku www.Basnicko.cz navštěvovat každý den, aby vám nějaká básnička o lásce neunikla! 🙂

Líbí se ti některá básnička?

Pokud se ti nějaká básnička líbí, není nic lehčího než ji zkopírovat – označit text a pravým tlačítkem kliknout na „kopírovat“ (popřípadě označit a zmáčknout ctrl+c) a básničku poslat někomu, koho máte rádi či milujete. Poslat ji můžete například sms zprávou, na Facebook nebo jakkoliv jinak. Můžete také využít tlačítka s písmenkem „F“ pod básničkou (když kliknete na její název, zobrazí se vám samotná básnička) a tím budete sdílet text na váš profil na Facebooku.

Máte své zamilované básničky o lásce?

Pokud píšete básničky, můžete nám tu svou napsat na e-mail: stolarikOndrej(a)seznam.cz, Vaši básničku zde rádi zveřejníme a Vás uvedeme jako autora. Můžeme k tomu přidat i odkaz na Váš Facebook profil například.